Vitajte Koliba Ubytovanie Kontakt


Rekreačné zariadenie RIEČKY ponúka možnosť sezónneho ubytovania v piatich chatkách 5 a 6 miestnych, v ktorých sa nachádza kompletne vybavená kuchyňa, WC, sprcha. Na celoročnú prevádzku ponúkame nadštandartne vybavenú chatu s terasou pre 12 ľudí, ktorá si získa rekreantov romantickým posedením pri krbe v obývacej izbe. Kedže zákazníci su rok čo rok náročnejší, sme sa rozhodli vybudovať v roku 2008 novú stavbu, kde sa zriadili potraviny pod názvom večerierka Riečky, kaderníctvo a hore na poschodí sa vybudovali apartmány ktoré už túto letnú sezónu boli prvý krat v prevádzke.

V uzavretom areáli RIEČKY je veľa možností ako tráviť voľný čas. Športovo sa vyžiť či relaxovať pri bazéne. V areáli je vybudovaný tenisový kurt, minigolf, plážový volejbal, záhradný šach, priestor pre futbal, detské ihrisko - preliezky, kolotoč, pieskovisko so šmykľavkou, bazén o hĺbke 1,2 m so šmykľavkou a táborové posedenie pri altánku.

Na terase sa nachádza biliardový, ping-pongový stôl a stolný futbal. Taktiež je možné zajazdiť si na koňoch, či chytať ryby v Kľakovskom potoku.

Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS